Sladké, voňavé, šťavnaté....Jablko je jedno z najzdravších druhov ovocia. Na našej škole sme tomuto ovociu venovali jedno októbrové popoludnie : 21.október 2014.
Žiaci 1.stupňa pripravili prezentáciu, pestré výrobky z jabĺk, ktoré sme predstavili na nástenke a sami žiaci ich aj vyhodnotili. Nechýbali ani jabĺčkové súťaže, jablkový tanec a nakoniec nechýbal chutný jablkový koláč a čajík z jablkových šupiek so škoricou.
Myslíme si, že tento deň, ale hlavne význam jabĺčka pre naše zdravie, si deti dobre zapamätajú.
